Český eshop, který chce expandovat.

Skladujeme, balíme a doručujeme mu jakékoliv zboží čím mu odpadá starost s prostory a lidmi. Díky naším systémem a službám se může daný eshop naplno věnovat obchodu. Není limitován růstem objednávek, zvládneme vyřešit sezónní výkyvy a platí jen za realizované služby. Zvládne i expanzi do světa, protože mu doručíme zboží za výhodnou cenu díky rozsahu kamkoli. I český eshop může být světový.

Zahraniční obchodník, potřebující doručování zboží do našeho regionu.

Zajistíme import zboží ze zahraničí. Propojením informačních systémů zákazník vidí co se mu se zbožím děje. Poskytujeme levnější služby než v jeho rodné zemi. Z našeho slovenského fulfillment housu mu umíme poskytnout kromě slovenské, české a stredoevropské distribuce i světovou. Velmi výhodná volba pro evropských a světových prodejců zboží.

Výrobce, importér, exportér, zásobování a pod.

Řešíme různé formy distribuce šité na míru zákazníkovi. Je jedno, jestli to je balík, paleta, kontejner, kamion, dokládky apod., zrealizujeme outsourcing logistiky tak aby zboží úspěšně dorazilo ke svým zákazníkům.

Importér

Importio, a.s. se zabývá importem různého spotřebního zboží z Asie, Jižní Afriky a Anglie. Od momentu vzniku svěřila společnost kompletní logistiku naší firmě a pravidelně na měsíční bázi zajišťujeme naskladnění cca 5 kamionů zboží do našeho centrálního skladu. Asi 15 palet zboží je určených pro slovenský trh, zbytek konsolidujeme na úrovni palet a centrále našich partnerských fulfillment firem v Polsku a Estonsku. Zboží pro slovenský trh posíláme z operativního skladu kurýry v rámci Slovenska nebo zajišťujeme zásobování maloobchodních partnerů vlastním rozvozem.

Výrobce

Slovenský výrobce ručně tkaných ornamentů nám svěřil celosvětovou distribuci jeho výrobků. Díky opravdu unikátním produktem a materiálů prodává do desítek zemí světa a Fulfillment.cz se mu stará o posílání mezinárodních zásilek přepravní společností UPS. Malá manufaktura 5 zaměstnanců vyprodukuje měsíčně asi 100 kusů ornamentů, z nichž pouze 1 skončí v ČR. Dá se říci, že pro byznys výrobce je globální logistika absolutně klíčová. Jeho výrobky se již dostali do Grónska, na ostrov Guadalcanal, do Seattlu, Ohňové země ... ale samozřejmě i do běžnějších lokalit jako Berlín, Moskva, Tokio.

Online obchod s doplňky k oblečení

Pan Michal měl úspěšný internetový obchod prodávající doplňky k oblečení. Denně mu přišlo cca 10 objednávek, které bylo třeba zabalit a odnést na poštu. Tato běžná operativa zabrala i 2 hodiny z jeho času denně. Po přepočtení nákladů spojených s touto činností zjistil, že se mu daleko více vyplatí využít služeb fulfillment.cz, díky kterým se může více věnovat svým podnikatelským aktivitám, než kdyby si tyto činnosti i nadále zajišťoval sám.

Internetový obchod s horolezeckou výbavou

Pan Gregorský byl zkušený horolozec, který slezl skoro celou severní polokouli. Zároveň byl i provozovatelem internetového obchodu prodávajícího horolezeckou a turistickou výstroj. Postupem času se objednávky množily a panu Gregorskému se stále obtížnější dařilo skloubit svou lezeckou vášeň a podnikatelskou činnost. Uzavřel s námi smlouvu na výkon fulfillmentových služeb, díky které nyní dokáže řídit svůj obchod z jakéhokoliv místa na Zemi s připojením na internet.

Online obchod s přeplněným skladem

Pani Javorinská byla maminka na mateřské dovolené, která si přivydělávala provozováním internetového obchodu s domácími potřebami. S přibývajícími objednávkami zboží v jejím bytě zabíralo stále více místa. Díky narůstajícímu času potřebnému na zkompletování a expedici objednávek se mohla stále méně věnovat svému potomkovi. Paní Javorinská se tedy rozhodla outsourcovat tyto služby společností Fulfillment.cz. V těchto dnech pro ni zajišťujeme skladovou a distribuční operativu my, a ona si může dále vychutnávat své mateřství.

Marketingová agentura Futurios

Marketingová agentura Futurios má zákazníka, který se v rámci PR rozhodl posílat každý měsíc 1000 dárků náhodně vybraným uživatelům jeho služeb. Pro tuto komunikační agenturu je však distribuce zboží zcela mimo její core byznysu a nemá s ní žádné zkušenosti. Futurios se tedy rozhodl uzavřít s námi smlouvu na službu fulfillment a skladování - starost s dárky přenechá na Fulfillment.sk. Při daném objemu a jednorázovém odesílání dostane slevu, splní požadavky svého klienta a rozšíří si nabídku služeb do budoucnosti.

Zvýšení konkurenceschopnosti: posílení distribuční cesty

Společnost Teleproducts se zaměřovala na zásilkový prodej různých produktů od posilovacích přístrojů až po kosmetické přípravky prostřednictvím telemarketingu. Provozovat sklad a distribuci ve vlastní režii bylo pro ni personální a finančně velmi náročné. Společnost Teleproduct se tedy rozhodla pro Fulfillment.cz. Získala tak silného partnera zajišťujícího kompletní distribuci zboží při celkových nižších nákladech.

picking fulfillment.sk 6order fulfillment.sk 4