Řešíme distribuci zboží pod jednou střechou - skladujeme, balíme a doručujeme Vaše zboží a zásilky. Bez Vašich starostí a levněji. Pro všechny typy zboží a velikostí balíků, palet.

Fulfillment (anglický výraz order fulfillment / Fulfilment, český vyřízení objednávky) v širším významu znamená kompletní proces logistiky od okamžiku prodeje až po doručení zboží zákazníkovi realizován specializovanou firmou. Je chápán jako distribuce zboží (v balících, obálkách, na paletách) koncovému zákazníkovi třetí stranou - poskytovatelem fulfillmentových služeb. Jednodušeji řečeno, fulfillment je vše, co musí poskytovatel udělat od chvíle, kdy prodejce obdrží objednávku, do okamžiku kdy je zboží kupujícímu fyzicky dodáno.

Firma poskytující tyto služby outsourcingu logistiky se nazývá fulfillment house nebo 3PL poskytovatel (third party logistics provider). Největší poskytovatel ve střední Evropě je naše firma FHB Group.

Proces fulfillmentu zahrnuje činnosti skladování, balení, vychystávání a doručování (doprava-kurýr) zboží třetích stran za pomoci informačních systémů a moderních technologií.

Služba je určena pro firmy, které pracují s fyzickým zbožím. Jde zejména o eshopy, zásilkové prodeje, exportéry, importéry, výrobní společnosti, reklamní POS materiály, náhradní díly, spotřební materiál apod ...

Místo skladování a balení je v našich skladech. Doručení zboží je možné kdekoliv v rámci České republiky, Evropy a světa a díky našemu objemu za výborné ceny. Velkou výhodou je, že zboží umíme rychle dopravit ke koncovému zákazníkovi vlastními linkami v kombinaci s osvědčenými kurýry na poslední míli. Řešíme také vrátky a zúčtování plateb na dobírku (COD).

Výhody fulfillmentu jsou nesporné:

- úspora času. Získáte více času na primární činnosti biznisu
- zásadní snížení nákladů na logistiku díky naší specializace a rozsahu služeb
- zavedení systému a získání know-how
- rychlejší růst Vaší společnosti.

Efektivní řešení distribuce a logistiky zboží je dnes jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu, hlavně obchodních firem.

Těšíme se na spolupráci.

Ľubomír Fogaš Peter Horník
spolumajitelé, jednatelé

o naspacking fulfillment.skkurier fulfillment.sk 3